maalit.co.il

5 דגשים חשובים לפני שיפוץ מעלית

5 דגשים חשובים לפני שיפוץ מעלית מעליות, בייחוד כאלו הנמצאות בבניינים רבי קומות, דורשות תחזוקה מתמדת על מנת לוודא את פעילותן התקינה. מעבר לתחזוקה האסתטית, חשוב גם לבדוק את המערכות המכאניות והחשמליות של המעלית על מנת לוודא שהן מתפקדות כשורה ולא יגרמו לבעיות. לעתים, באחת מהבדיקות הללו, עולה שאכן יש בעיה במעלית שדורשת תיקון על ידי..


חברות מעליות מובילות – למעלית חדשנית, יפה ובטיחותית

חברות מעליות מובילות – למעלית חדשנית, יפה ובטיחותית התקנת מעלית מחברה ותיקה, מקצועית ומובילה בתחומה מבטיחה מעלית יפה, מודרנית, נוחה לשימוש ושקטה ומעל לכל בטיחותית במיוחד   כיום כמעט כל הבנייה החדשה כוללת לפחות מעלית אחת בבניין ולעיתים גם 2-3 עבור משא כבד אך גם לבניינים ישנים ישנה אפשרות להוסיף מעליות. בין אם הנכם מעוניינים לבצע התקנת מעליות..


מעליות – כל סוגי המעליות מחברות מובילות

מעליות – כל סוגי המעליות מחברות מובילות החברות המובילות בישראל מציעות מגוון של מעליות לבתים משותפים ובתים פרטיים הנעות בביטחון מלא, במהירות ובשקט רב   בישראל ישנן חברות מעליות רבות אשר מציעות מגוון של מוצרים ממעליות דרך דרגנועים ועל מעליות לבתים פרטיים אשר מסייעות לנו הן להעברת ציוד והובלה והן לנסיעה ומעבר בין קומות שונות. אם נעשה..


עליות וירידות – כמה דברים שכדאי לדעת על מעליות

עליות וירידות – כמה דברים שכדאי לדעת על מעליות לכל דבר בחיינו יש עלויות - כאלו שאנחנו מודעים להם וכאלו שלא. בבניין משותף, בבית פרטי או אפילו במקום העבודה - ההוצאה על המעלית יכולה להיות משמעותית. יצאנו לבדוק כמה זה עולה לכם "יורדים או עולים?" אלו אחד המשפטים המושמעים ביותר בבניין מגורים משותף. המפגש הקבוע בתוך המעלית הוא רק..


התקנת מעליות – מגוון מעליות בשלל עיצובים

התקנת מעליות – מגוון מעליות בשלל עיצובים כל בניין יכול להנות מהתקנת מעלית וממגוון סוגי מעליות פנימיות או חיצוניות בעיצובים רבים אשר מקלים ומסייעים לדיירים ולאורחים   בעבר בנו בניינים ללא מעליות ורק חדרי מדרגות ובניינים יקרים ורבי קומות אשר כללו מעלית אחת או שניים בנוסף לחדר המדרגות. כיום הדבר שונה לחלוטין ופשוט הרבה יותר שכן כל..


אחזקת מעליות – כיצד מתחזיקים את המעלית בצורה נכונה

אחזקת מעליות – כיצד מתחזיקים את המעלית בצורה נכונה שירות אחזקת מעלית יכול להיות ההבדל בין נסיעה בטוחה במעלית לבין תאונות קשות. אל תחסכו בזה!   בחמש השנים האחרונות נספרו למעלה מ-5 תאונות מעליות בהן נהרגו נוסעים או אנשים שעמדו להיכנס למעלית. בתאונות אלו ואחרות, האשמה היתה בכך שהמעליות לא היו מתוחזקות כמו שצריך ולכם אנשים קיפחו את..


מעליות מעוצבות – העיצובים המובילים בשוק

מעליות מעוצבות – העיצובים המובילים בשוק מעליות לא חייבות להיות משעממות ועם קצת השקעה ניתן לעצב מעלית יפייפיה אשר גם יהיה נוח ונעים לנוע איתה וגם מהפנט להסתכל עליה   אני זוכר כאשר נכנסתי לבנייני משרדים מפוארים בהם המעליות היו מושקעות להפליא, מעוצבות, מבריקות והאמת היה לי כיף גדול לנסוע בהם ולא רציתי לצאת כאשר הגעתי לקומה שכן המעלית..


מעליות שקופות - לראות לאן אנחנו עולים

מעלית שקופה, מעוצבת ויפה בדיוק כמו שהנכם רואים ורגילים לה בקניונים המובילים ובמלונות יכולה להיות עכשיו חלק מביתכם הפרטי ללא כל מאמץ, אז בואו נבחר את המעלית החדשה שלכם   מעלית אינה חייבת להיות עוד משעממת ורגילה כמו בעבר אשר נתפסו כחלל צר, מפחיד וקלסטרופובי. עיצוב המעליות התפתח..


טכנאי מעליות מתריע - במקרה של שריפת אמת

בתחילת שנת 2011 נהרג פועל בניין כתוצאה מנפילה חופשית מגובה עשר קומות לתוך פיר מעלית. מדובר במקרה מצער מאוד, אך הוא רק מקרה יחיד מתוך עשרות מקרי מוות הנגרמים כתוצאה ממעלית לא בטיחותית מרביתנו כלל לא מודעים להוראות השימוש והבטיחות במעליות. בחלק מהמקרים זה נובע מחוסר ידע ובמקרים אחרים, מסוכנים..


התקנת מעליות - כמה זה עולה לנו

באחרונה נחקק חוק המקל על השמשה של מעלית בבניין משותף כמעלית שבת. בתחום מעריכים כי שינוי החקיקה יוביל לעלייה משמעותית בהיקף התקנת המעליות בישראל הבחירה במעלית מורכבת ממספר צמתי החלטה – ראשית יש להתאים את סוג המעלית לגודל הבניין ולנפח התנועה בו. זאת שכן ההחלטה להתקין מעלית בבניין משמעותה..


התקנת מעלית בבניין ישן - כיצד מגיעים להסכמה בעניין?

מניתוח שוק הנדל"ן בארץ מתברר, כי בעלי דירות בקומה השלישית או הרביעית בבניין ישן ללא מעלית מתקשים למכור את הנכס שלהם או לחילופין נאלצים להתפשר משמעותית על המחיר, וזאת ביחס לבעלי דירות בקומות הנמוכות יותר באופן עקרוני, החל משנת 1974 חלה חובה על בניית מעלית בכל בניין דירות מעל ארבע קומות...


מעלית חיצונית - להתקין מעלית בלי לשנות דבר

הוספת מעלית חיצונית אומנם עדיין לא תופסת פלח נרחב בעוגה של חברות מעליות, אך אולי פרויקטים של תמ"א 38 יביאו לקפיצה המיוחלת למרות הגידול המשמעותי בשיעור של התקנת מעלית בבניינים קיימים בישראל ב-10 השנים האחרונות, הוספת מעלית לבניין קיים ממשיכה להוות פחות מ-10% מכלל המעליות החדשות הנבנות בישראל..


מעלית לבית פרטי - ולחשוב שפעם מעלית בבניין היתה שיא היוקרה

העלייה באיכות החיים, הביאה ללא מעט שדרוגים בחיינו. מי היה מאמין לפני שלושים שנה שבקושי היו מעליות בבניינים בני ארבע קומות, שנמצא מעליות בבתים פרטיים בני שתי קומות? מעלית לבית פרטי הופכת לדרישה הרבה יותר נפוצה בישראל, כאשר בעשור האחרון חלה עליה של יותר מ-250% במספר ההזמנות של התקנת..


מעליות הידרואליות - זול יותר, משתלם יותר

ההחלטה איזו מעלית להוסיף לבניין קיים, יכולה לשנות לא רק את סגנון החיים של הדיירים, אלא גם לעלות את ערך הנכס באופן מהותי על פי העדכון בחוק הבינוי והשיכון משנת 1974 חייב כל בניין חדש שנבנה מרגע כניסת החוק לכלול התקנת מעלית מובנית, בתנאי שגובהו גדול מארבע קומות. לצערנו הרב התקנה לא נאכפה..


מעלית משא - משחר ההיסטוריה ועד מעלית משרדית

משחר ההיסטוריה אנשים נאלצו להשתמש במעליות משא מאולתרות. למזלנו כיום יש כבר מספיק אופציות להתקנת מעלית משא בטכנולוגיה המפותחת ביותר אם מסתכלים בראייה היסטורית, אז בטרם היו מעליות שנשאו אנשים, היו בעולם מעליות שנשאו ציוד וחפצים, ואלו היו בני אדם, אם תרצו משאיות משא אנושיות. עם הזמן בני אדם יצרו..


התקנת מעלית שבת - כיצד מכשירים מעלית

התקנת מעלית שבת - כיצד מכשירים מעלית בניית מעלית שבת באה להקל על המגזר הדתי והחרדי, ומעבר לטכנולוגיה ההלכתית, יש כאן את כל הרעיון של כור ההיתוך היהודי אחרי מספר ויכוחים בין בעלי דירות בבניין משותף שחלקם חילוניים וחלקם דתיים שונה חוק מעלית שבת ב- 2001 והקל על הדיירים הדתיים והחילוניים בהחלטה האם להתקין מעלית שבת בבניין. חוק זה..


הוספת מעלית - המדריך השלם

הוספת מעלית - המדריך השלם הוספת מעלית בבניין קיים, הפכה מזמן לסעיף חובה בכל שיפוץ בניין ישן. ככה זה שנבנים בשנות השישים וצריך להתאים את עצמך לשנות האלפיים על פי חוק, כל בניין שנבנה בשלושת העשורים האחרונים ומתנשא מעל לשלוש קומות חייב בהתקנת מעליות מרגע בנייתו. עם זאת, בניינים רבים שלא נכנסו תחת הגדרה זו של החוק..


התקנת מעלית נכים- כיצד עושים את זה נכון

התקנת מעלית נכים- כיצד עושים את זה נכון התקנת מעלית לנכים היא הבטחה הן לקהל הנכים והן לקהל הלא נכים, אנחנו דואגים לנגישות שלכם ולא מגבילים אתכם על פי חוק, כל בניין ציבורי או מקום הנותן שירותים לכלל הציבור מחוייבים בנגישות מלאה למוגבלים תנועתית, כולל חדר שירותים מותאם לכיסא גלגלים, וחשוב מכך, גישה מלאה לכיסא גלגלים. במקרים רבים,..


התקנת מעלית - המדריך המלא

התקנת מעלית - המדריך המלא כפי שמיד תיווכחו לדעת, ההבדל מחיר של דירה אחת לשנייה, לעיתים מתבטא במה שיש מחוץ לדירה, הכוונה למעמלית לפי סטטיסטיקות שונות נמצא כי בשוק הנדל"ן של ימנו בישראל (קיימת שונות מסויימת בין האזורים השונים, אך המגמה זהה בכולם), התקנת מעלית לבניין רב קומות מעלה את מחיר הנכסים בכ5-10%..


טכנאי מעליות - הכשרתו ותפקידו

טכנאי מעליות - הכשרתו ותפקידו לא לחינם טכנאי מעלית נחשב לאחד מבעלי המקצוע בעל העבודה המסובכת והמורכבת ביותר, אחרי הכל כל מי שעולה במעלית, נמצא במובן מסוים באחריותו טכנאי מעליות, האמון על שמירת תקינותם של מעליות במבנים ציבוריים ופרטיים, הפך לפני כארבעים שנה למקצוע ממוסד במדינת ישראל. להלן נפרט כמה..


Copyright © 2021 maalit.co.il כל הזכויות שמורות
אתר חברות מעליות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום המעליות
מחפשים חברה מומלצת להתקנת מעליות ? השאירו פרטים ותקבלו מהם הצעות בהקדם
אנחנו עובדים עם חברות מעליות מקצועיות ומומלצות בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
מעוניין בייעוץ מקצועי?:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!