enter-article מעליות – כל סוגי המעליות מחברות מובילות - מעליות
טכנאי מעליות » מאמרים וחדשות » מעליות – כל סוגי המעליות מחברות מובילות

מעליות – כל סוגי המעליות מחברות מובילות

החברות המובילות בישראל מציעות מגוון של מעליות לבתים משותפים ובתים פרטיים הנעות בביטחון מלא, במהירות ובשקט רב

בישראל ישנן חברות מעליות רבות אשר מציעות מגוון של מוצרים ממעליות דרך דרגנועים ועל מעליות לבתים פרטיים אשר מסייעות לנו הן להעברת ציוד והובלה והן לנסיעה ומעבר בין קומות שונות. אם נעשה סיור בערים הגדולות נראה במרבית המקרים כי התקנת מעליות בתל אביב נעשית בעיקר בידי החברות הגדולות בתחום בבתים משותפים ובנייני משרדים ואילו בבתים פרטיים נמצא מעלונים של חברות קטנות יותר בשוק. במאמר זה נסקור מספר חברות גדולות ומובילות בתחום המעליות בישראל ואשר הן מציעות לכם כיום.

@@@
חברות המעליות הגדולות והמובילות בישראל

להלן מספר חברות גדולות ומובילות בישראל בתחום המעליות אשר כולכם שמעתם עליהן ואף נסעתם במעליות אלו במגוון מקומות בארץ:

  • אלקטרה מעליות – חברת אקטרה מחזיקה בנתח ניכר ביותר משוק המעליות בישראל כאשר הינה גם עוסקת בייצור והתקנה של מגוון מעליות משוכללות וחדישות למפעלים, תעשייה, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בתי מגורים פרטיים ומשותפים, מעליות מסע, מסועים, דרגנועים, מעליות חשמליות, מעליות זעירות, הידראוליות, פנורמיות ואפילו מעליות בהתאמה אישית. חברת אלקטרה מעניקה שירות מקיף ליותר מ-13,000 מעליות ברחבי ישראל עם פריסה ארצית של 5 סניפים ועשרות טכנאים ואנשי שירות מיומנים, איכותיים ומקצועיים בתחומם. החברה גם עוסקת בתחומי שיפוץ מעליות, אחזקה, שדרוגים וחידושים שוטפים בכל מעליות החברה המותקנות בישראל.

יצירת קשר: יוסף ספיר 4, ראשל"צ. 03-9630430

  • ישראליפט – נוסדה בשנת 1961 והינה מהחברות המובילות בישראל בתחום המעליות. החברה מציעה מגוון של מעליות חדישות ומשוכללות ומוצרים נוספים ביניהם:

Monospace 500 - למסחר ומגורים בעומס מירבי של 1,150 ק"ג, מספר נוסעים מירבי של 15 אנשים, מהירות נסיעה של 1.75 מטר לשניה, מעלית ללא חדר מכונה בבניינים קיימים וחדשים.
Monospace 700 – מתאימה לבניינים בגובה נמוך ועד בינוני, ללא חדר מכונה בבניינים חדשים, יכולה להכיל עד 33 נוסעים או 2,500 ק"ג, מהירות נסיעה של 3 מטר בשנייה.
KONE TravelMaster 110 Escalator – דרגנוע חסכוני בחשמל אשר מתאים בסביבה ואיזור מסחרי, מאופיין בתנועה חלקה ושקטה, ברוחב 600,800,1,000 מ"מ וגובה עליה של 13 מטרים.
אלה הם רק חלק ממוצרי החברה המובילים אשר עוסקים גם בתחומי אחזקת מעליות במרכז, צפון ודרום הארץ היכן שמעליות החברה מותקנות וכן בשיפוצן.
יצירת קשר: פארק תעשיות לב השרון, ת.ד. 5005, קדימה. 09-8303011

  • שינדלר נחושתן – שינדלר נחושתן מעליות עוסקת בייצור, תחזוק וחידוש מעליות למוסדות ציבור ובתים משותפים ומציעה מגוון של מעליות ומוצרים כמו:

מעליות סטנדרטיות - למוסדות ובתי מגורים
מעליות פנורמיות – מיוחדות ושקופות
מעליות הידראוליות – למשא ולנוסעים
מעליות שירות – מעליות אשר הינן קטנות וללא ליווי אדם, מתאימות לספריות וכו'
שינוע מגשים למסעדות
דרגנועים, מסועים ומדרגות נעות – בעיקר לשדות תעופה ומרכזים מסחריים
בין המעליות המובילות של החברה ניתן להתרשם משינדלר 2400, שינדלר 2500, שינדלר 3300, שינדלר 7000 ועוד כולל אפשרות הוספת מערכת בקרת יעד אשר באמצעות טכנולוגיית PORT השימוש במעלית נהפך ליעיל יותר ומבטיח כי הסחורות והנוסעים מועברים ביעילות וכל עת.
יצירת קשר: גרניט 9, קריית אריה, פ"ת. 03-7214422
חברות מעליות איכותיות, מומלצות ומובילות נוספות בישראל הינן:
נעמן מעליות - מתקינה מגוון מעליות בבתי מגורים, מבני ציבור, מוסדות, קניונים ועוד.
סדן מעליות - מתמחה בעיקר בתחום מעליות ביתיות עם מבחר מוצרים כמו מעליות מותאמות לבית הפרטי, מעלון משופע, מעלון משופע משטח ועוד.
על רד – התקנת מעליות כמו גם שירותי מעליות עבור כל סוגי המעליות בישראל, מעלוני נכים, מכשירי הרמה מיוחדים, מדרגות נעות ועוד.

מחירים

מחירי התקנת מעליות משתנים בהתאם לסוגי המעליות, גודלן והחברות אשר מייצרות ומתקינות אותן. כך, בניית מעלית חשמלית עבור בניין בן 4 קומות תעלה כ-80,000 ש"ח והתקנה של מעלית הידראולית תעלה כ-100,000 ש"ח אך יש לקחת בחשבון כי במידה ויהיה צורך בעבודות הכנה לקראת התקנת המעלית, עבודות חשמל ועוד אזי תצטרכו להוסיף עוד כ-40,000-30,000 ש"ח.

דאגו לתחזוקה שוטפת של המעלית בכדי שהנסיעה בה תהיה הן נעימה ונוחה לכולם והן בטיחותית במיוחד

עוד באותו נושא

התקנת מעליות – מגוון מעליות בשלל עיצובים

התקנת מעליות – מגוון מעליות בשלל עיצובים

כל בניין יכול להנות מהתקנת מעלית וממגוון סוגי מעליות פנימיות או חיצוניות בעיצובים רבים אשר מקלים ומסייעים לדיירים ולאורחיםבעבר בנו בניינים...

אחזקת מעליות – כיצד מתחזיקים את המעלית בצורה נכונה

אחזקת מעליות – כיצד מתחזיקים את המעלית בצורה נכונה

שירות אחזקת מעלית יכול להיות ההבדל בין נסיעה בטוחה במעלית לבין תאונות קשות. אל תחסכו בזה!בחמש השנים האחרונות נספרו למעלה מ-5 תאונות מעליות...

מעליות מעוצבות – העיצובים המובילים בשוק

מעליות מעוצבות – העיצובים המובילים בשוק

מעליות לא חייבות להיות משעממות ועם קצת השקעה ניתן לעצב מעלית יפייפיה אשר גם יהיה נוח ונעים לנוע איתה וגם מהפנט להסתכל עליהאני זוכר כאשר נכנסתי...

עליות וירידות – כמה דברים שכדאי לדעת על מעליות

עליות וירידות – כמה דברים שכדאי לדעת על מעליות

לכל דבר בחיינו יש עלויות - כאלו שאנחנו מודעים להם וכאלו שלא. בבניין משותף, בבית פרטי או אפילו במקום העבודה - ההוצאה על המעלית יכולה להיות משמעותית....

חברות מעליות מובילות – למעלית חדשנית, יפה ובטיחותית
string(31) "categoryהתקנת מעליות"