enter-article 5 דגשים חשובים לפני שיפוץ מעלית - מעליות
טכנאי מעליות » מאמרים וחדשות » 5 דגשים חשובים לפני שיפוץ מעלית

5 דגשים חשובים לפני שיפוץ מעלית

מעליות, בייחוד כאלו הנמצאות בבניינים רבי קומות, דורשות תחזוקה מתמדת על מנת לוודא את פעילותן התקינה. מעבר לתחזוקה האסתטית, חשוב גם לבדוק את המערכות המכאניות והחשמליות של המעלית על מנת לוודא שהן מתפקדות כשורה ולא יגרמו לבעיות. לעתים, באחת מהבדיקות הללו, עולה שאכן יש בעיה במעלית שדורשת תיקון על ידי מקצוענים. שיפוצי מעליות מסוג זה דורשים יד מיומנת וחשוב לטפל בהם במהרה כדי למנוע בעיות ולספק לדיירים פתרון לשינוע מעלה ומטה בבניין.

5 דגשים חשובים לפני שיפוץ מעלית

שיפוץ על מעליות אינו עניין של מה בכך ויש לבחור בקפידה את החברה שתעשה את העבודה. הטיפים הבאים יעזרו לכם לעשות החלטה מושכלת ולבחור את החברה שתשפץ את המעלית בבניין שלכם על הצד הטוב ביותר:


  1. ניסיון על פני פרסום – כיום, ישנן פרסומות מושכות מאוד למגוון מוצרים, גם בתחום המעליות. אל תתפתו לבחור בחברה שעושה רעש וצלצולים, אלא בחרו בחברה שיש לה מוניטין ארוך שנים ושמנוסה במגוון עבודות הכרוכות בתיקון מעליות. ניסיון הוא חיוני בתחום הזה וחשוב לבחור חברה מנוסה שראתה מגוון של בעיות וטיפלה בהן בהצלחה.
  1. חוות דעת חיצוניות – ניסיון בא לידי ביטוי לא רק על ידי החברות המבצעות, אלא גם על ידי המקומות שהיא עבדה עמם. בקשו או חפשו שמות של לקוחות קודמים של החברות איתן אתם שוקלים לעבוד ושאלו מה היה טיב העבודה מבחינת משך הזמן, הסכום המבוקש וכמובן – התוצאה הסופית של שיפוץ וחידוש מעליות שנעשו בהן.
  1. חוות דעת ראשונית – שיפוץ מעלית אינו עניין זול, ויש לברר מחירים בשוק לפני שבוחרים בחברה מסוימת. לפני התחייבות כלשהי, בקשו ממספר חברות שיבדקו את מצב המעלית מבלי שתצטרכו להתחייב לחוזה מולן, על מנת שתדעו מהו היקף הנזק ומהו טווח המחירים. ישנן חברות שמפקיעות מחירים וגם כאלו שנותנות הצעות נמוכות באופן מחשיד, ולכן מומלץ לבחור את אלו המציעות את המחיר הממוצע בין השניים.
  1. היקף השיפוץ – כיום יש שיפוץ מבני ושיפוץ מכאני המבוצעים במעליות. הראשון כולל תיקון ושיפוץ מעלית מבחינת המראה שלה ולא מבחינת החלקים החשמליים והמכניים שלה, ואילו השני כרוך בתיקון המערכות השונות של המעלית. בחרו בחברה שתדע לבצע את שני סוגי התיקון הללו במידת הצורך, ואין זה משנה מה מצב המעלית.
  1. פרטי ההצעה – כדי שתוכלו לקחת החלטה מושכלת, חשוב שיהיה בידכם מידע על לוחות זמנים, על היקף השיפוץ וגם על מחירי ביטוח למעלית. אל תתביישו לבקש את המידע הזה, שכן הוא ימנע בעיות רבות בעתיד ובאמצעותו תוכלו לבחור את החברה המתאימה ביותר עבורכם.
לסיכום, שיפוץ וחידוש מעליות אינם עניין פשוט וכדאי לבחור את החברה שתבצע את העבודה הטובה ביותר, ותתקן את המעלית שדורשת תיקון כך שלא תהווה סכנה לשוכני הבניין ועל מנת שלא יווצרו תקלות שידרשו שיפוץ תדיר שלה.

עוד באותו נושא

התקנת מעליות – מגוון מעליות בשלל עיצובים

התקנת מעליות – מגוון מעליות בשלל עיצובים

כל בניין יכול להנות מהתקנת מעלית וממגוון סוגי מעליות פנימיות או חיצוניות בעיצובים רבים אשר מקלים ומסייעים לדיירים ולאורחיםבעבר בנו בניינים...

אחזקת מעליות – כיצד מתחזיקים את המעלית בצורה נכונה

אחזקת מעליות – כיצד מתחזיקים את המעלית בצורה נכונה

שירות אחזקת מעלית יכול להיות ההבדל בין נסיעה בטוחה במעלית לבין תאונות קשות. אל תחסכו בזה!בחמש השנים האחרונות נספרו למעלה מ-5 תאונות מעליות...

מעליות מעוצבות – העיצובים המובילים בשוק

מעליות מעוצבות – העיצובים המובילים בשוק

מעליות לא חייבות להיות משעממות ועם קצת השקעה ניתן לעצב מעלית יפייפיה אשר גם יהיה נוח ונעים לנוע איתה וגם מהפנט להסתכל עליהאני זוכר כאשר נכנסתי...

עליות וירידות – כמה דברים שכדאי לדעת על מעליות

עליות וירידות – כמה דברים שכדאי לדעת על מעליות

לכל דבר בחיינו יש עלויות - כאלו שאנחנו מודעים להם וכאלו שלא. בבניין משותף, בבית פרטי או אפילו במקום העבודה - ההוצאה על המעלית יכולה להיות משמעותית....

מעליות – כל סוגי המעליות מחברות מובילות

מעליות – כל סוגי המעליות מחברות מובילות

החברות המובילות בישראל מציעות מגוון של מעליות לבתים משותפים ובתים פרטיים הנעות בביטחון מלא, במהירות ובשקט רבבישראל ישנן חברות מעליות רבות...

string(31) "categoryשיפוץ מעליות"